Merkezlerimiz

Ana Merkez Telefon

+90 (312) 428 28 44

Randevu Talebi
Bizi Takip Edin:

Serum Uygulaması

Doktorunuz tarafından belirlenmiş serum tedavisini hastaneye gitmenize gerek kalmadan konusunda uzman sağlık personelimiz ile evinizde sunuyoruz.

İdrar Sondası Takma

Gerekli hallerde uzman sağlık personelimiz doktorumuzun ya da doktorunuzun bilgisi dâhilinde sonda uygulaması yapabilmektedir. Hastanın idrar örneği vermekte güçlük çektiği durumlarda, tek kullanımlık sonda ile idrar örneği de alınabilmektedir

Enjeksiyon

Tedavi protokolünüze dâhil olan parenteral (kas ve damar içi) ilaç ve aşı uygulamaları ev ortamınızda sunulmaktadır. Alerjik reaksiyon ihtimali göz önünde bulundurularak uzman doktorumuz gerekli durumlarda enjeksiyon ya da aşı uygulamasının bir hastane ortamında yapılmasını isteyebilmektedir.

Flebotomi

Kan fazlası olan durumlarda, kalp yükünü azaltmak amacıyla 'doktorunuzun yazılı talebiyle' , alanlarında tecrübe sahibi hemşirelerimiz, toplardamarınızdan, doktorunuzun belirlediği miktar kanı alabilirler.

Pansuman, sütür (dikiş) alımı vb.

Konusunda uzman sağlık personelimiz her türlü pansuman ihtiyacınızı evinizde ya da iş yerinizde karşılayabilmektedir. Pansuman esnasında fark edilen olumsuz durumlar da doktorunuza bildirilmekte ve takip edilmektedir. Yine, cerrahi dikişlerin (iplik ya da zımba dikiş) alınması da söz konusudur.